MÓDNA KRESBA

Nechaj sa očariť pôvabným svetom kreslených postavičiek

MÓDNA KRESBA


Kurz určený pre: Začiatočník aj úplný začiatočník
Počet osôb na kurz: max. 4
Počet hodín: 2 x 3 hod.
Termín: Podľa rozvrhu/individuálna dohoda

  Cena: 89 € 

Nechaj sa očariť pôvabným svetom kreslených postavičiek. Dozvieš sa prečo módna kresba vznikla prečo je dôležitým nástrojom v celej škále procesu odevnej tvorby. Povieme si o jej vzletoch i pádoch a jej postavení v súčasnosti.
Počas niekoľkých stretnutí sa oboznámiš s rozmanitými technikami čiernobielej i pestrofarebnej štylizácie kresby a vyskúšaš si bohaté možnosti tejto výnimočnej oblasti módneho procesu.

Kurz módnej kresby je vhodný pre záujemcov začiatočníkov, ktorí by radi nahliadli do tejto pôvabnej módnej disciplíny, ambicióznejším klientom ktorí módnu kresbu využijú pri dizajnovaní vlastných modelov, rovnako záujemcom o štúdium na škole módneho zamerania pre doplnenie portfólia prác. Taktiež vrelo odporúčame všetkým, ktorí si plánujú založiť vlastnú módnu značku a radi by sa naučili technickú módnu kresbu.

Dôraz sa kladie predovšetkým na dámsku módnu kresbu, ale v prípade záujmu radi obohatíme kurz aj o pánsku módnu kresbu (casual, street style, formal, white tie..)

K dispozícii budeš mať všetky nástroje a materiály používané pri jednotlivých kresebných technikách, rovnako tak aj bohatú škálu odbornej literatúry.

Po absolvovaní úvodného kurzu budeš pripravená zdokonaliť svoje zručnosti na pokročilom kurze módnej kresby.

Dôraz kladieme na individuálny prístup a aj špecifické požiadavky účastníkov kurzu.