O NÁS

Šijeme
Ateliér
“Kurzy módy som založila v roku 2012 s cieľom poskytnúť kreatívnym dušiam i módnym nadšencom priestor, kreatívne i odborné zázemie pri vytváraní ich vlastných módnych kúskov.” Lucia Ivanová

Pod hlavičkou Kurzy módy nájdete komplexný program zameraný na módu, z ktorého si vyberie záujemca o profesnú kariéru módneho dizajnéra ako aj ľudia, ktorí by sa radi venovali odevnej tvorbe výhradne pre radosť. Tak ako móda samotná, aj naša ponuka kurzov je rozmanitá a pestrá. Snažíme sa ju neustále dopĺňať o nové atraktívne sezónne kurzy a workshopy.

Staňte sa na chvíľu dizajnérom, premeňte skicu na originálny model a zároveň si oddýchnite v príjemnom kreatívnom prostredí pri tvorivej práci. A preto či už je vaším cieľom naučiť sa šiť, zhotoviť si vlastné originálne kúsky alebo nahliadnuť do tajov módneho návrhárstva, radi vás privítame na niektorom z našich kurzov. Výnimočnosť kurzov módy verím, že spočíva v odbornosti lektoriek a ich aktívnom pôsobení v módnom biznise, individuálnom prístupe a neposlednom rade vášni s ktorou kurzy vedieme. Kurzy šijeme na mieru každému uchádzačovi, preto nás neváhajte kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

Kompletné podmienky konania kurzov nájdete tu.

Lucia Ivanová
Mgr. art. Lucia Ivanová

Aktívne pôsobí v móde ako dizajnérka. Je zakladateľka značky LUCIA IVANOVA LUXURY COUTURE, ktorá nesie jej meno a úspešne sa etablovala na svetovom módnom trhu. Tvorí limitované kolekcie dámskych odevov s nezameniteľným rukopisom. Pôsobí tiež ako profesionálna fashion stylistka a jej prácu môžete pravidelne vídať na mnohých kampaniach či televíznych produkciách, filmoch . Je vyhľadávanou dizajnérkou svadobných šiat a tiež šiat na špeciálne príležitosti. V roku 2012 založila koncept Kurzy módy.

Je tiež spoluzakladateľkou spoločnosti Costumepark, s.r.o., ktorá sa špecializuje na navrhovanie a výrobu kostýmov pre filmové produkcie. Ako výtvarníčka sa podpísala pod kostýmovú tvorbu slovenských i zahraničných filmových produkcií, a seriálov.


Značka Lucia Ivanová

Náš kreatívny tím sa neustále rozširuje aby ste sa na kurzoch stretávali s lektorkami pre ktoré je móda vášňou a ktoré vám rady poodhalia krásu dizajnovania vlastných modelov, či poskytnú cenné rady v krajčírskych úskaliach :)

Všetky lektorky sa aktívne venujú vlastným odevným líniam, poradenstvu či profesionálnej vizážistike.

  • Barbora Kopačková /Fashion assistant, fashion consultant, fashion stylist/
  • Martina Ďurikovičová /Fashion designer, fashion stylist/
  • Lenka Kačiašvili /Professional make up artist/
  • Zuzana Miháliková /Fashion designer/