O NÁS

Šijeme
Ateliér
“Kurzy módy som založila v roku 2012 s cieľom poskytnúť kreatívnym dušiam i módnym nadšencom priestor, kreatívne i odborné zázemie pri vytváraní ich vlastných módnych kúskov.” Lucia Ivanová

Kurzy módy patria do portfólia spoločnosi Costumepark, s.r.o

Pod hlavičkou Kurzy módy nájdete komplexný program zameraný na módu, z ktorého si vyberie záujemca o profesnú kariéru módneho dizajnéra ako aj ľudia, ktorí by sa radi venovali odevnej tvorbe výhradne pre radosť. Tak ako móda samotná, aj naša ponuka kurzov je rozmanitá a pestrá. Snažíme sa ju neustále dopĺňať o nové atraktívne sezónne kurzy a workshopy.

Staňte sa na chvíľu dizajnérom, premeňte skicu na originálny model a zároveň si oddýchnite v príjemnom kreatívnom prostredí pri tvorivej práci. Či už je vaším cieľom naučiť sa šiť, zhotoviť si vlastné originálne kúsky alebo nahliadnuť do tajov módneho návrhárstva, radi vás privítame na niektorom z našich kurzov. Výnimočnosť kurzov módy verím, že spočíva v odbornosti lektoriek a ich aktívnom pôsobení v módnom biznise, individuálnom prístupe a neposlednom rade vášni s ktorou kurzy vedieme. Kurzy šijeme na mieru každému uchádzačovi, preto nás neváhajte kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

Kompletné podmienky konania kurzov nájdete tu.

Lucia Ivanova1

Mgr.art. LUCIA IVANOVÁ

Aktívne pôsobí v móde ako módna dizajnérka a tiež dizajnérka kostýmov pre filmové produkcie. Je zakladateľka značky LUCIA IVANOVA LUXURY COUTURE, ktorá nesie jej meno a úspešne sa etablovala na svetovom módnom trhu. Tvorí limitované kolekcie dámskych odevov s nezameniteľným rukopisom. Pôsobí tiež ako profesionálna fashion stylistka a jej prácu môžete pravidelne vídať na mnohých kampaniach či televíznych produkciách, filmoch, seriáloch. Je vyhľadávanou dizajnérkou svadobných šiat a tiež šiat na špeciálne príležitosti. V roku 2012 založila koncept Kurzy módy, ktorý v súčasnosti spadá do portfólia spoločnosti Costumepark, s.r.o.

Je tiež spoluzakladateľkou spoločnosti Costumepark, s.r.o., ktorá sa špecializuje na navrhovanie a výrobu kostýmov pre filmové produkcie. Ako výtvarníčka sa podpísala pod kostýmovú tvorbu slovenských i zahraničných filmových produkcií, a seriálov. Spoločnosť Costumepark sa aktívne venuje tiež dizajnovaniu a výrobe historických kostýmov pre najznámejšie historické festivaly. Kurzy módy spadajú do portfólia spoločnosti Costumepark ,s.r.o.


Značka Lucia Ivanová

Kreatívny tím kurzov módy sa neustále rozširuje aby ste sa na kurzoch stretávali s lektorkami pre ktoré je móda vášňou a ktoré vám rady poodhalia krásu dizajnovania vlastných modelov, či poskytnú cenné rady v krajčírskych úskaliach 🙂

Všetky lektorky sa aktívne venujú vlastným odevným líniam, módnemu návrhárstvu a kostýmovému výtvarníctvu ,poradenstvu v oblasti odievania a stylingu či profesionálnej vizážistike.

Mgr.art. Lucia Ivanová /Founder LUCIA IVANOVA LUXURY COUTURE, Founder Costumepark, s.r.o., Founder KURZY MÓDY, Fashion designer, Costume designer, Fashion stylist/

Mgr.art. Zuzana Miháliková / Founder Costumepark, s.r.o., Fashion designer, Costume designer/. Odevná a kostýmová výtvarníčka, špecializujúca sa predovšetkým na dobové historické kostýmy a historické strihy. Jej prácu môžete videť na mnohých festivaloch historického zamerania po celom svete. Je spoluzakladateľkou spoločnosti Costumepark, s.r.o

Mgr. Barbora Kopačková /Fashion assistant, Fashion consultant, Fashion stylist/

Martina Ďurikovičová /Fashion designer, Fashion stylist/ Módna dizajnérka, v súčasnosti pôsobiaca v Londýne, venuje sa dámskej móde a jej špecifickým znamením sú inovatívne strihy a rozmaitosť v použití materiálov.

Mgr. Lenka Kačiašvili /Professional make up artist/, Reklamnými produkciami vyhľadávaná a obľúbená vizážistka. Jej nezameniteľný štýl zdobí stránky prestížnych módnych magazínov, televízne a filmové produkcie.