O NÁS

Šijeme
Ateliér
“Kurzy módy som založila v roku 2012 s cieľom poskytnúť kreatívnym dušiam i módnym nadšencom priestor, kreatívne i odborné zázemie pri vytváraní ich vlastných módnych kúskov.” Lucia Ivanová

Pod hlavičkou Kurzy módy nájdete komplexný program zameraný na módu, z ktorého si vyberie záujemca o profesnú kariéru módneho dizajnéra ako aj ľudia, ktorí by sa radi venovali odevnej tvorbe výhradne pre radosť. Tak ako móda samotná, aj naša ponuka kurzov je rozmanitá a pestrá. Snažíme sa ju neustále dopĺňať o nové atraktívne sezónne kurzy a workshopy.

Staňte sa na chvíľu dizajnérom, premeňte skicu na originálny model a zároveň si oddýchnite v príjemnom kreatívnom prostredí pri tvorivej práci. A preto či už je vaším cieľom naučiť sa šiť, zhotoviť si vlastné originálne kúsky alebo nahliadnuť do tajov módneho návrhárstva, radi vás privítame na niektorom z našich kurzov. Výnimočnosť kurzov módy verím, že spočíva v odbornosti lektoriek a ich aktívnom pôsobení v módnom biznise, individuálnom prístupe a neposlednom rade vášni s ktorou kurzy vedieme. Kurzy šijeme na mieru každému uchádzačovi, preto nás neváhajte kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

Kompletné podmienky konania kurzov nájdete tu.

Lucia Ivanová
Mgr. art. Lucia Ivanová

Aktívne pôsobí v móde ako dizajnérka. Je zakladateľka značky LUCIA IVANOVA LUXURY COUTURE, ktorá nesie jej meno a úspešne sa etablovala na módnom trhu. Tvorí limitované kolekcie dámskych odevov s nezameniteľným rukopisom. Pôsobí tiež ako profesionálna fashion stylistka a jej prácu môžete pravidelne vídať na mnohých kampaniach či televíznych produkciách . Je vyhľadávanou dizajnérkou svadobných šiat a tiež šiat na špeciálne príležitosti. V roku 2012 založila koncept Kurzy módy.

Vyštudovala odevný dizajn na Vysokej škole výtvarných umení, predtým Školu Úžitkového výtvarníctva Josefa Vydru, obe v Bratislave. Počas štúdia  absolvovala množstvo prehliadok a výstav na Slovensku aj v zahraničí. Niekoľko rokov pôsobila ako lektorka v Úľuv. Absolvovala doplnkové pedagogické štúdium a má oprávnenie vyučovať. Taktiež absolvovala pracovnú stáž v Paríži, kde okrem odevného dizajnu prvýkrát navrhovala a vytvárala série dizajnových kabeliek a tašiek pre franc. Etam. Po tejto skúsenosti zaradila do svojho portfólia dizajnovanie kabeliek ku kolekciám odevov už natrvalo.

Značka Lucia Ivanová

Náš kreatívny tím sa neustále rozširuje aby ste sa na kurzoch stretávali s lektorkami pre ktoré je móda vášňou a ktoré vám rady poodhalia krásu dizajnovania vlastných modelov, či poskytnú cenné rady v krajčírskych úskaliach :)

Všetky lektorky sa aktívne venujú vlastným odevným líniam, poradenstvu či profesionálnej vizážistike.

  • Barbora Kopačková /Fashion assistant, fashion consultant, fashion stylist/
  • Martina Ďurikovičová /Fashion designer, fashion stylist/
  • Lenka Kačiašvili /Professional make up artist/