O NÁS

“Kurzy módy som založila v roku 2012 s cieľom poskytnúť kreatívnym dušiam i módnym nadšencom priestor, kreatívne i odborné zázemie pri vytváraní ich vlastných módnych kúskov.”

Kurzy módy patria do portfólia spoločnosi Costumepark, s.r.o

Pod hlavičkou Kurzy módy nájdete komplexný program zameraný na módu, z ktorého si vyberie záujemca o profesnú kariéru módneho dizajnéra ako aj ľudia, ktorí by sa radi venovali odevnej tvorbe výhradne pre radosť. Tak ako móda samotná, aj naša ponuka kurzov je rozmanitá a pestrá. Snažíme sa ju neustále dopĺňať o nové atraktívne sezónne kurzy a workshopy.

Staňte sa na chvíľu dizajnérom, premeňte skicu na originálny model a zároveň si oddýchnite v príjemnom kreatívnom prostredí pri tvorivej práci. Či už je vaším cieľom naučiť sa šiť, zhotoviť si vlastné originálne kúsky alebo nahliadnuť do tajov módneho návrhárstva, radi vás privítame na niektorom z našich kurzov. Výnimočnosť kurzov módy verím, že spočíva v odbornosti lektoriek a ich aktívnom pôsobení v módnom biznise, individuálnom prístupe a neposlednom rade vášni s ktorou kurzy vedieme. Kurzy šijeme na mieru každému uchádzačovi, preto nás neváhajte kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

Kompletné podmienky konania kurzov nájdete tu.
Mgr.art. LUCIA IVANOVÁ

Aktívne pôsobí v móde ako módna dizajnérka a tiež dizajnérka kostýmov pre filmové produkcie. Je zakladateľka značky LUCIA IVANOVA LUXURY COUTURE, ktorá nesie jej meno a úspešne sa etablovala na svetovom módnom trhu. Tvorí limitované kolekcie dámskych odevov s nezameniteľným rukopisom. Pôsobí tiež ako profesionálna fashion stylistka a jej prácu môžete pravidelne vídať na mnohých kampaniach či televíznych produkciách, filmoch, seriáloch. Je vyhľadávanou dizajnérkou svadobných šiat a tiež šiat na špeciálne príležitosti. V roku 2012 založila koncept Kurzy módy, ktorý v súčasnosti spadá do portfólia spoločnosti Costumepark, s.r.o.

Je tiež spoluzakladateľkou spoločnosti Costumepark, s.r.o., ktorá sa špecializuje na navrhovanie a výrobu kostýmov pre filmové produkcie. Ako výtvarníčka sa podpísala pod kostýmovú tvorbu slovenských i zahraničných filmových produkcií, a seriálov. Spoločnosť Costumepark sa aktívne venuje tiež dizajnovaniu a výrobe historických kostýmov pre najznámejšie historické festivaly. Kurzy módy spadajú do portfólia spoločnosti Costumepark ,s.r.o.