FASHION STYLING

Ako vznikajú módne trendy, a ako ich využiť vo svoj prospech.

FASHION STYLING


Počet osôb na kurz: max. 3
Počet hodín: 15 hod.
Termín: Podľa rozvrhu

Pokiaľ máš rada módu, a chcela by si ju poňať komplexnejšie alebo svoje pôsobenie vidíš v oblasti fashion stylingu, tento kurz zaujme práve teba.

Kurz ťa prevedie celým procesom prípravy outfitu na rôzne príležitosti. Povieme si o pôsobení rôznych farieb, vzorov, štruktúr. Nevynecháme pár zlatých pravidiel etikety a prierez textilnými materiálmi. Nahliadneš aj do histórie módy, aby si lepšie rozumela zákonitostiam skladby outfitu. Tak ako outfit sa skladá z niekoľkých častí, ktoré musia do seba zapadnúť, tak aj ty prejdeš krok za krokom všetky úskalia ktoré na teba číhajú v tejto oblasti.

Povieme si o rozdelení typov postáv a nahliadneme do fungovania módneho priemyslu v podobe rozmanitých kolekcií. Dozvieš sa ako vznikajú módne trendy, a ako ich využiť vo svoj prospech. Prakticky si vyskúšaš aké je to pripraviť rôznorodé stylingy na rozmanité druhy prezentácie ako napríklad fotenie, natáčanie, ples, či pracovný obed. Nechaj sa vtiahnuť do tohto očarujúceho sveta a zisti na vlastnej koži, čo obnáša práca módneho stylistu.